Calender

november 2019

ma di wo do vr za zo
1
  • Dansgarde ('t Laag en Podium)
  • Karate (Erlecom)
  • Ooijse Toekomst generale rep.
2
  • Repetitie OT doorloop programma
  • Ooijse Toekomst open podium
3
  • Ooijse Toekomst Opruimen
4
  • Allemeien (Ooij)
  • Biljarten
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
  • Koersbal (Ooij)
  • KBO Dans (Erlecom)
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Dansen Geneviève ('t Laag)
  • Vergadering Polderbreed (Foyer)
  • OT (Podium)
5
  • Kwiek (zaal ooij)
  • Biljarten KBO (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • Drumfanfare (Podium)
6
  • Allemeien (Ooij)
  • Kaarten + biljarten (Foyer)
  • Beidehandjes (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • Dansgarde ('t Laag en Podium) behalve schoolvakanties
  • Bestuursvergadering schutterij (Persingen)
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Dansen Rob Hendriks (Ooij)
  • Optimist (Erlecom)
7
  • Bingo KBO (Groenlanden)
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
8
  • Moestuin vergadering
  • Dansgarde ('t Laag en Podium)
  • Karate (Erlecom)
  • Bingo Roodborstjes
9
  • Opening en Open dag Ver. Spoorgroep Zwitserland
  • Kaarten OT (Foyer)
10
  • Heren schietgroep
  • Gemengd koor + eten (Groenlanden)
11
  • Allemeien (Ooij)
  • Biljarten
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
  • Koersbal (Ooij)
  • KBO Dans (Erlecom)
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Dansen Geneviève ('t Laag)
  • OT (Podium)
12
  • Kwiek (zaal ooij)
  • Biljarten KBO (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • Bridge cursus (Erlecom)
  • Drumfanfare (Podium)
13
  • Allemeien (Ooij)
  • Kaarten + biljarten (Foyer)
  • Beidehandjes (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • D&D ('t Laag)
  • Dansgarde ('t Laag en Podium) behalve schoolvakanties
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Optimist (Erlecom)
  • Mantelzorg avond (Ooij)
14
  • Dames schietgroep (Foyer)
  • EHBO (Zaal Ooij)
  • Polder-inn (Polderkamer)
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
15
  • Dansgarde ('t Laag en Podium)
  • Karate (Erlecom)
16
  • Pronkzitting
17
  • Prinsen receptie (Ooij)
18
  • Allemeien (Ooij)
  • Biljarten
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
  • Koersbal (Ooij)
  • KBO Dans (Erlecom)
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Dansen Geneviève ('t Laag)
  • OT (Podium)
19
  • Kwiek (zaal ooij)
  • Biljarten KBO (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • Drumfanfare (Podium)
20
  • Allemeien (Ooij)
  • Kaarten + biljarten (Foyer)
  • Beidehandjes (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • D&D ('t Laag)
  • Dansgarde ('t Laag en Podium) behalve schoolvakanties
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Optimist (Erlecom)
  • Dansen Rob Hendriks (Ooij)
21
  • Themamiddag KBO (Groenlanden)
  • Kringvergadering (ooij)
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
22
  • Dansgarde ('t Laag en Podium)
  • Karate (Erlecom)
23
  • EHBO (polderkamer)
  • Kaarten OT (Foyer)
  • Rori dansavond (Ooij)
24
  • Heren schietgroep
25
  • Allemeien (Ooij)
  • Biljarten
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
  • Koersbal (Ooij)
  • KBO Dans (Erlecom)
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Dansen Geneviève ('t Laag)
  • Vergadering Polderbreed (Foyer)
  • OT (Podium)
26
  • Kwiek (zaal ooij)
  • Biljarten KBO (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • Drumfanfare (Podium)
27
  • Allemeien (Ooij)
  • Kaarten + biljarten (Foyer)
  • Beidehandjes (Foyer)
  • Internetcafe KBO (Groenlanden)
  • D&D ('t Laag)
  • Dansgarde ('t Laag en Podium) behalve schoolvakanties
  • Dansgarde (Groenlanden)
  • Optimist (Erlecom)
  • Dansen Rob Hendriks (Ooij)
28
  • Sinterklaasviering KBO (Ooij)
  • Dames schietgroep (Foyer)
  • Bridge (Groenlanden + Erlecom)
29
  • Basisschool Op Weg
  • Dansgarde ('t Laag en Podium)
  • Karate (Erlecom)
  • Roodborstjes Sintviering
30